Parafínové zábaly

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Používá se k léčebným i kosmetickým účelům.

Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Změkčuje také ztvrdlou kůži a pomáhá při odstraňování celulitidy. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické.

Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Jedná se v podstatě o lokální termoterapii (teploléčbu), která se běžně aplikuje i v lázních a rehabilitačních zařízeních. Lze ji ale aplikovat i na celé tělo formou parafínových lázní. Takto působí na uvolnění a snížení bolesti celého pohybového aparátu.

Zvýšením prokrvení kůže lépe absorbuje minerály obsažené v parafínu. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu (na dlaních jsou nervová zakončení buněk), cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké, sametové, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

 

   


Kontakt

Nehtové studio Look

17. listopadu 400
Pardubice


GÁBINA 777 231 305
KLÁRA 777 028 148ZDROJ.cz - katalog odkazů CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist TOPlist optimalizace PageRank.cz Odkaz.přidat.eu Nehtové studio Look Pardubice Katalog odkazů CatRank