Modeláž nehtů na ruce

Gelové nehty jsou dnes již běžným standardem moderní ženy. Takto upravené nehty vydrží (podle růstu přírodního nehtu) krásné 3-5 týdnů. 

Po celou tuto dobu žena nemusí nehty nijak upravovat. Modelované nehty mohou dle Vašich požadavků vypadat buď úplně přirozeně nebo extravagantně.

Tvary nehtů, styl zdobení a délku nehtu s Vámi vždy konzultujeme a snažíme se co nejvíce vyhovět Vašemu přání.

V současné době přes 400 různých barevných gelů!! Tyto gely jsou vhodné i na potažení celého nehtu - nehet vypadá jako nalakovaný, ale odpadá nepříjemné zasychání a olupování laku.

Modeláž nehtů na ruce trvá u nových nehtů přibližně 2 hodiny  a doplnění trvá přibližně 1,5 hodiny.

Stále váháte? Vyzkoušejte ZDARMA a nezávazně modeláž na jednom nehtu. Bližší informace o této možnosti naleznete v sekci NOVINKY.


Proč pracujeme s třífázovým materiálem?

16.06.2010 13:36

Proč pracujeme s třífázovým materiálem?

Uvědomujeme si, že pracovat s třífázovým materiálem je pro Vás i nás časově náročnější, avšak takto udělané nehty jsou mnohem KVALITNĚJŠÍ A LUXUSNĚJŠÍ. Lépe drží, jsou naprosto dokonale vyhlazené a maximálně lesklé - na rozdíl od jednofázového gelu.   Rozdíl mezi třífázovým...

Celý článek

—————


Kontakt

Nehtové studio Look

17. listopadu 400
Pardubice


GÁBINA 777 231 305
KLÁRA 777 028 148ZDROJ.cz - katalog odkazů CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist TOPlist optimalizace PageRank.cz Odkaz.přidat.eu Nehtové studio Look Pardubice Katalog odkazů CatRank